Празник на буквите

0
937

🎊 📚🧒👧 Слънчеви усмивки грееха и днес в Детски отдел. За да споделят радостта от своя празник, с ентусиазъм и много вълнение ни гостуваха учениците от 1 г клас на ОУ „Св. Климент Охридски” с класни ръководители г-жа Я. Манолова и г-жа Т. Димитрова.

Забавлявахме се с буквичките от книгата „Маргаритка – Биби и Мими спасяват азбуката” и ги претворихме в думи, съставяйки чудна кръстословица. 📖 ❤️

Всички смело доказаха, че вече са пораснали читатели, готови да откриват вълшебния свят на книгите. За начало на своето читателско пътешествие децата получиха първи читателски карти и медали! 🎈🏅