Приказна среща с децата от ДГ №17 „Иглика”

Днес бяхме на гости в ДГ № 17 „Иглика”, където четохме приказки за добродетели – как да бъдем честни, добри, смели и приятелски настроени един към друг. След края на приказното пътешествие децата получиха своите първи читателски карти и обещаха да ни посетят в библиотеката. Благодарим на учителите и децата за топлото посрещане и вълшебното … Продължете с четенето на Приказна среща с децата от ДГ №17 „Иглика”